13-14 MAJ 2022 - Lake Side Hotel SPA & Conference në Vermicë Prizren

Kongresi i VIII-të Mbarë Kombëtar i Stomatologjisë

PROGRAMI DEFINITIV

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Nënshkruhet Memorandumi i Bashkëpunimit ndërmjet OSK-së dhe SHSRK-së

2 Shkurt 2021

Sot me datën 02.02.2021 Kryetari i Odës së Stomatologëve të Kosovës Prof.Dr Blerim Kamberi dhe kryetarja e Shoqatës së Stomatologëve të Kosovës Dr.Sc Donika Bajrami-Shabani  kanë nënshkruarë Memorandumin e bashkëpunimit, ku ndër tjerat ata shprehen vullnetin dhe mirekuptimin e tyre për bashkpunim reciprok në fushen e shkëmbimit të informacioneve, përvojave dhe organizimit te përbashkët të aktiviteteve profesionale e shkencore si ligjerata kongrese,konferenca tubime shkencore,seminare,simpoziume,trajnime me qëllim të mbështetjes së procesit dhe ngritjes së avancimit profesional së Stomatologeve në nivel vendi.

Njoftim për Simpoziumin "DITET E SHENDETIT ORAL"

5 Mars 2020

Te nderuar në rastin e Ditës Botrore te Shëndetit Oral, Shoqata e Stomatologeve të Kosovës dhe Shoqata e Stomatologjise Pediatrike dhe Preventive organizon Simpoziumin “Ditet e Shendetitit Oral” me datën 20 Mars 2020.

Si mundemi te ju ndihmojmë

Kontakti

Shoqata e Stomatologeve te Republikes se Kosovës
Kontakti : 381 38 500-600-22-11
Orari i Punes nga e Hëna deri te Premten
QKSUK, Rrethi Spitalit, 1000 Prishtine
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Partneret Tanë

Cart

No products in the cart.

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping